Informacje przekazywane uczniom i rodzicom przez komisje przedmiotowe lub nauczycieli danych przedmiotów.

Przedmiotowe systemy oceniania:

 • PZO z przedmiotów zawodowych, podstaw przedsiębiorczości.
 • PZO z języka polskiego.
 • PZO z języków obcych.
 • PZO z historii, historii i społeczeństwa, historii i teraźniejszości
 • PZO z wiedzy o społeczeństwie
 • PZO z informatyki
 • PZO z fizyki.
 • PZO z biologii.
 • PZO z religii.
 • PZO z chemii.
 • PZO z wychowania fizycznego.
 • PZO z edukacji dla bezpieczeństwa.

 


facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk