Informacje przekazywane uczniom i rodzicom przez komisje przedmiotowe lub nauczycieli danych przedmiotów.

Przedmiotowe systemy oceniania:

 • PSO z przedmiotów zawodowych
 • PSO z języka polskiego.
 • PSO z języków obcych.
 • PSO z historii i społeczeństwa
 • PSO z wiedzy o społeczeństwie
 • PSO z informatyki
 • PSO z fizyki.
 • PSO z biologii.
 • PSO z przyrody.
 • PSO z religii.
 • PSO zajęć artystycznych
 • PSO z chemii.
 • PSO z wychowania fizycznego.
 • PSO z edukacji dla bezpieczeństwa.

 


facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk