"Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

W ramach realizowanego projektu „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WP 2014 - 2020,
doposażono pracownie technologiczną i warsztaty szkolne

Sprzęt, który został zakupiony do pracowni zawodowej dla uczniów uczących się
w zawodach: technik technologii odzieży, technik przemysłu mody to m.in.:

• maszyny stębnówki - 6 szt.,
  • overlock - 2 szt.,
  • manekiny regulowane - 4 szt.,
  • podklejarka,
  • maszyna łańcuszkowa,
  • szczoteczki elektryczno - parowe - 2 szt.,
  • żelazka elektryczno - parowe, stoły z wytwornicą pary - 2 szt.,
  • nożyce krawieckie - 16 szt.,
  • nożyczki zig-zag - 2 szt.,
  • maszyna guzikarska,
  • maszyna drabinkowa - renderka

Nowy sprzęt na łączną kwotę 68 784,06 zł, dostarczyła firma "Jarosław Banaszczyk - Maszyny Szwalnicze", która została wyłoniona w trybie przetargu nieograniczonego.