Klub Konsumentów

YES

W dniu 7 grudnia 2016 r. odbył się I etap konkursu „TURBOLANDESKUNDE – DEUTSCHLAND” Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego.
Do drugiego regionalnego etapu, który odbędzie się 13 kwietnia 2018 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. prof. K. Morawskiego w Przemyślu zakwalifikowała się drużyna w składzie: Klaudia Knap, Agnieszka Michałkowska i Paulina Wasylik z klasy II LOb.

Serdecznie gratulujemy i życzymy
powodzenia w kolejnych etapach

27 listopada 2017 r. odbył się etap szkolny "Olimpiady o ubezpieczeniach społecznych" spośród 43 uczniów biorących udział w olimpiadzie  wyłoniono 3 najlepszych uczestników, którzy będą reprezentować Szkołę na etapie wojewódzkim:
Ewelina Borek IV TE
Izabela Wilk II TE
Natalia Jaworska III TH
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!
Opiekunowie:A. Karaś, A. Majkut, J. Pulnar.

24 XI br. odbył się w szkole I etap XIII ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". Nagrodą główną jest płatny staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Opiekunami olimpiady byli p. Teresa Belcik, p. Magdalena Wydra i p. Damian Pulnar. Na konkurs w naszej szkole zgłosiło się 23 uczniów, wszystkim gratulujemy odwagi i dziękujemy za udział. Do drugiego etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 12 grudnia w Rzeszowie w Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania zakwalifikowało się 5 osób:

1. Rafał Gazda
  2. Sebastian Gargasz
  3. Weronika Krzywda
  4. Izabela Wilk
  5. Aleksandra Fejkiel

Życzymy wszystkim powodzenia w następnym etapie !!!

Uczeń klasy II LOa Rafał Gazda zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach organizowanego przez Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Współorganizatorami olimpiady są uczelnie wyższe na terenie kraju, a patronat honorowy objęli: Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Drugi etap olimpiady odbędzie się 15 grudnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Nagrodami w konkursie są indeksy na wyższe uczelnie (48 indeksów), staże w wybranych redakcjach Wydawnictwa Bauer, Interii lub RMF FM i RMF Maxxx oraz nagrody rzeczowe.

W dniu 27 października 2017r. organizatorzy Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej ogłosili listę osób zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady. Spośród ponad 7 000 uczestników z całej Polski wyłonionych zostało 534 osoby, które będą walczyć dalej. Wśród tych szczęśliwców jest również uczeń naszej szkoły, PAWEŁ KROK z klasy IV TS. Teraz Pawła czeka etap okręgowy, który odbędzie się 1 grudnia 2017r.
Pawłowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekun olimpiady: mgr Anna Karaś

W dniu dzisiejszym tj. 19 października 2017r. został przeprowadzony etap szkolny V Olimpiady Wiedzy o Turystyce. W turnieju zmagało się 21 uczniów naszej szkoły z klas o profilu turystycznym. Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań zamkniętych.

Oto finaliści szkolnego etapu Olimpiady:

I miejsce - Agata Sitar z kl. 3 TT

II miejsce - Karolina Pitrus z kl. 1 TT

III miejsce ex aequo - Paulina Musiał i Wiktoria Ziemba z kl. 3 TT

Agata Sitar oraz Karolina Pitrus zakwalifikowały się od etapu okręgowego, który odbędzie się 4 stycznia 2018r. w Rzeszowie.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!