Szkolenie z zakresu "Wizażu i stylizacji paznokci"

W dniach 25 - 27 kwietnia 2012 r. odbyło się szkolenie z zakresu wizażu i stylizacji paznokci dla uczennic kl. III Technikum Odzieżowego w ramach przedmiotu ?pracownia stylizacji ubioru?. Szkolenie odbyło się pod bacznym okiem profesjonalnej stylistki, kosmetologa z Krakowskiego Ośrodka Szkoleniowo ? Doradczego ?Semeks? ? z panią Anną Syrek.

Uczennice uczyły się od podstaw pielęgnacji dłoni i stóp, różnorodnych technik zdobienia paznokci, makijażu codziennego, okazjonalnego, oraz zabiegów upiększających, stylizacyjnych itp.

Poza wiedzą, doświadczeniem i indywidualnym podejściem do uczniów zaoferowano także uczennicom doskonale wyposażone stanowiska szkoleniowe niezbędne produkty.

Cykl szkoleń prowadzono w miłej atmosferze przez profesjonalną instruktorkę kosmetolog.

Młodzież otrzymała certyfikaty i świadectwa potwierdzające ukończenie szkolenie.

Więcej zdjęć  w galerii  - link

Opiekun ? nauczyciel
Teresa Belcik