Adrianna Domagała
V LO w Krośnie
ul. Podkarpacka 16

undefined
Salon Kosmetyczno Fryzjerski ?Chilli?
stanowisko: Kosmetolog

Kosmetolog to mój wymarzony zawód. Byłam bardzo szczęśliwa gdy dowiedziałam się o ?Dniu Przedsiębiorczości?. Program ten dał mi możliwość aby przez 1 dzień obserwować pracę w profesjonalnym salonie.
Przed rozpoczęciem pracy Pani kosmetolog dała mi fartuszek oraz pokazała przydatne lektury, które pozwoliły mi zrozumieć sens wykonywanych w tym dniu zabiegów (mikrodermabrazja i przedłużanie rzęs).

Następnie przygotowałam salę:
Zmieniłam nakrycie kozetki,a także przygotowałam produkty do zabiegu przedłużania rzęs.
Kolejnym wykonywanym zabiegiem była mikrodermabrazja. Pani kosmetolog nauczyła mnie obsługo maszyny do wykonywania tego zabiegu.

Wbrew pozorom jest to bardzo skomplikowane, najmniejszy błąd może zaszkodzić pacjentce.
Na tym zdjęciu jestem z bardzo sympatyczną Panią kosmetolog ? panią Pauliną. Pomogła mi w kwestii co do wyboru studiów, a także nakreśliła jak przebiegają poszczególne przedmioty i zajęcia na uczelni.

Z ?Dnia Przedsiębiorczości? wyniosłam bardzo wiele. Przede wszystkim jestem pewna iż chcę podążać w wybranym kierunku a także iż jest to zawód stworzony dla mnie. Uważam iż jest to świetny program, który umożliwia sprawdzenie się lub też nie w zawodzie który chcielibyśmy wykonywać w przyszłości.