KONKURS "KREATOR MODY"

W dniu 10 maja 2011 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie został rozstrzygnięty Konkurs dla gimnazjalistów Kreator Mody pod hasłem ?Awangarda w modzie młodzieżowej? .
W konkursie, którego celem było rozwijanie twórczej i aktywnej postawy uczniów oraz umożliwienie młodym utalentowanym ludziom rozwijanie swoich zainteresowań i zdolności w kierunku stylizacji i kreowania mody wzięli udział gimnazjaliści z powiatu krośnieńskiego i miasta Krosna, laureatami zostali:

Kategoria: Projekt ubioru

I miejsce: Kamila Nawrocka
Szkoła: Zespół Szkół w Trześniowie
Opiekun: Elżbieta Płonka

II miejsce: Ewelina Toropiła
Szkoła: Zespół Szkół Nr2 w Dukli
Opiekun: Maria Fornal

III miejsce: Marcelina Kucharska
Szkoła: Zespół Szkół Publicznych w Jasionce
Opiekun: Danuta Patlewicz

Kategoria: Gotowy wyrób dodatku do odzieży

I miejsce: Barbara Szczurek (spinka do włosów)
Szkoła: Zespól Szkół Publicznych w Jasionce
Opiekun: Danuta Patlewicz

II miejsce: Klaudia Kula (bransoletka)
Szkoła: Zespół Szkół Publicznych w Jasionce
Opiekun: Danuta Patlewicz

III miejsce: Mariola Sikora (komplet biżuterii)
Szkoła: Zespól Szkół Publicznych w Jasionce

Wyróżnienia:
- Klaudia Marczak
- Edgar Walaszczyk
- Karolina Belczyk
- Katarzyna Szubrycht

Laureatom, serdeczne gratulacje, składa Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. J. Szczepanika w Krośnie oraz organizatorzy konkursu, życząc uczestnikom dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji w dziedzinie mody i stylizacji ubioru.

Opracowała: Marta Bożek - Pocenty