Oferta 2016/2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/207
Więcej

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce enim risus, pellentesque sed libero eget, tristique molestie sapien. Sed ut enim eget elit congue pellentesque sed vel felis. Curabitur lobortis nunc orci, ut congue massa tristique ut. Fusce fermentum non odio vel congue. Fusce sed erat ipsum.
Więcej

W dniach 17-23 lipca 2011 roku dziesięciu uczniów naszej szkoły z obecnej klasy III TE pod opieką Pani Anny Finfa uczestniczyło w Wakacyjnym Obozie Naukowym z matematyki w ramach projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji.
Obóz zorganizowano w Poroninie w pięknym pensjonacie "Limba".

Codziennie po śniadaniu odbywały się zajęcia z matematyki, gdzie młodzież pod opieką trenerów łączyła naukę z rozrywką.

Zajęcia odbywały się w salach ośrodka oraz w terenie. Miały na celu rozwijać zainteresowania uczniów, motywować ich do nauki, wskazywać praktyczne zastosowania matematyki.

W ostatnim dniu pobytu, uczniowie przedstawili przygotowywane przez cały tydzień projekty z matematyki, które były oceniane przez wychowawców.

Oprócz zajęć merytorycznych odbywały się zajęcia rekreacyjno-sportowe. Młodzież uczestniczyła między innymi w wycieczce do Zakopanego, posiadzie z góralem w Muzeum Regionalnym w Murzasichle, kąpielach w basenach termalnych w Szaflarach, kulturalnym festynie "Poronińskie Lato".

Wieczorami odbywały się zajęcia sportowe, gdzie dużym zainteresowaniem cieszyły się rozgrywki w piłkę siatkową, koszykówkę oraz bilard i tenis stołowy. Odbyło się również ognisko z pieczeniem kiełbasy oraz dyskoteki.

facebook_page_plugin