"Aplikacja jako motyw zdobiący"

To tytuł wystawy zaprezentowanej w kwietniu 2011 roku w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Szczepanika w Krośnie. Przedstawione prace zostały wykonane przez uczennice Technikum Odzieżowego, jako prace konkursowe w konkursie pod tym samym hasłem. Konkurs został opracowany i przeprowadzony przez p. Martę Bożek- Pocenty jako podsumowanie Warsztatów Rękodzieła Artystycznego przeprowadzonych w formie zajęć rozszerzających na przedmiocie pracowni materiałoznawstwa odzieżowego.

Dodatkowo wystawa została rozszerzona i wzbogacona prezentacją literatury i czasopism dostępnych w bibliotece szkolnej z zakresie rękodzieła artystycznego.

Wystawę opracowały i przygotowały :

- p.Marta Bożek- Pocenty

- p. Elżbieta Zajdel