"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Komisja Europejska ogłosiła rok 2011 Europejskim Rokiem Wolontariatu, którego motto brzmi ?Bądź wolontariuszem! Zmieniaj świat i siebie!?. Rok Wolontariatu promuje aktywność obywatelską oraz stanowi uznanie dla wszystkich tych, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas na działania na rzecz innych. Przyczynia się też do szerzenia wiedzy o wartości i znaczeniu wolontariatu oraz poprawy jego jakość. W związku z powyższym ogłoszony został konkurs na plakat dotyczący wolontariatu na temat ?Potrzebujemy siebie nawzajem?. Szczegółowe informacje u opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz Katechetów.

facebook_page_plugin