Jolanta śnieżek uczennica klasy IV Technikum Handlowego oraz Renata Kilar uczennica klasy III d Liceum Ogólnokształcącego otrzymały w bieżącym roku szkolnym stypendium Prezesa Rady Ministrów.
16 grudnia 2010 r. w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystkom. Dyplomy wręczył Podkarpacki Kurator Oświaty Pan Jacek Wojtas.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk