W dniu 16 grudnia br. na deskach Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, w ramach XVI Przeglądu Młodzieżowych Wieczorów Rozrywkowych BLAGA 2010, licznie zebranej tam widowni zaprezentował się nasz szkolny Kabaret SSOK, którego opiekunem jest p. Bartek Gałązka.

W konkursie kabaret przedstawił premierowy program pt. ?Baśnie dla dorossłych dzieci? oraz ? dodatkowo, poza konkursem ? zapowiedź kolejnego spektaklu ? ?Merder Balladz?.

Miło nam poinformować, że Kabaret SSOK został wyróżniony:

1) nagrodą jury przeglądu za spektakl ?Baśnie dla dorossłych dzieci? (w wysokości 800 zł, w postaci kart prezentowych do zrealizowania w EMPIK-u) oraz

2) nagrodą publiczności dla najmilszej aktorki tegorocznego przeglądu, którą została Aleksandra Mularczyk z naszego kabaretu. Ola otrzymała przepiękną pamiątkową statuetkę.

Kabaret SSOK wystąpił w składzie:

Sabina Patla (fortepian), Marcin Zborowski (gitara basowa), Izabela Adamiec, Arleta Blok, Izabela Bolanowska, Patrycja Glazer, Mateusz Jastrząb, Aleksandra Kurcoń, Anna Leśniak, Aleksandra Mularczyk, Tomasz Pawłowski, Patrycja Pęcak, Arkadiusz Potoczny, Marta Rodzaj, Sara Rodzaj, Artur Szubra, Karolina Tabisz, Grzegorz Worach, Katarzyna Ziemba, Katarzyna Żychowska.

Występ kabaretu wzbogacił swym brzmieniem i wyglądem szkolny Ben CHÓR, w składzie:

Izabela Bienia, Magdalena Boczar, Bernadetta Frydrych, Magdalena Gądela, Karolina Gonet, Gabriela Haręzga, Marta Jastrząb, Natalia Kukuł, Anna Majka, Karolina Miszczak, Paulina Nowacka, Natalia Sieniawska, Monika Stefan, Urszula Stefan, Gabriela Szubert, Maria Śliwka, Karolina Tur, Agnieszka Uliasz, Karolina Zborowska.

Gość specjalny programu Merder Balladz: Izabela Borek-Kubit (ex-Kabaret SSOK)

Fragmenty piosenek w wykonaniu Kabaretu SSOK i Ben CHÓRU, przygotowanych na tegoroczny spektakl, można pobrać alt stąd

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk