Dnia 2 grudnia 2010 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych NR 1 im. J.Szczeapanika w Krośnie, odbyły się Szkolne Zawody Olimpiady Przedsiębiorczości

Wśród uczestników trzy kolejne miejsca zajęli:

I - Damian Andrunik kl. III Technikum Ekonomiczne

II - Paulina Oważany kl. III Technikum Ekonomiczne

III - Joanna Dominik kl. II Technikum Ekonomiczne

Komisja szkolnego etapu Olimpiady Przedsiębiorczości gratuluje uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki wśród wszystkich uczestników i życzy dalszych sukcesów.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk