Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 dnia 30 listopada odbył się kiermasz ciast. Autorami wypieków byli uczniowie naszej szkoły. Pieniądze zostaną przekazane do krośnieńskiego hospicjum.

W tym samym dniu zakończyliśmy akcję "Miś", młodzież wraz z nauczycielami przyniosła dużą ilość książek, gier i zabawek. Rzeczy te zostały przekazane Maltańskiej Służbie Medycznej dnia 30 listopada.