Literacki Kabaret SSOK, działający w naszej Szkole od 2005 roku, został wyróżniony nagrodą jury IV Przeglądu Sztuki Rozrywkowej w Lubaczowie (27 pażdziernika 2010).

Kabaret, kierowany przez p. Bartka Gałązkę, zaprezentował autorski skecz ?Flamastry Przeszłości?, utrzymaną w surrealistycznej konwencji parodię polskich seriali telewizyjnych. W uzasadnieniu werdyktu podkreślono ?nowe spojrzenie na sztukę kabaretową? i ?oryginalność formy scenicznej?. Na deskach scenicznych tym razem wystąpili (in alphabetical order): Izabela Adamiec, Arleta Blok, Izabela Bolanowska, Edyta Ciereszyńska, Patrycja Glazer, Konrad Leśniak, Joanna Menet, Aleksandra Mularczyk, Sabina Patla, Tomasz Pawłowski, Patrycja Pęcak, Arkadiusz Potoczny, Artur Szubra, Sławomir Twaróg, Grzegorz Worach, Katarzyna Ziemba. Scenografię spektaklu przygotowały: Sabina Pietrasz, Anna Prajsnar, Marcelina Słowik.