Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Literacki Kabaret SSOK, działający w naszej Szkole od 2005 roku, został wyróżniony nagrodą jury IV Przeglądu Sztuki Rozrywkowej w Lubaczowie (27 pażdziernika 2010).

Kabaret, kierowany przez p. Bartka Gałązkę, zaprezentował autorski skecz ?Flamastry Przeszłości?, utrzymaną w surrealistycznej konwencji parodię polskich seriali telewizyjnych. W uzasadnieniu werdyktu podkreślono ?nowe spojrzenie na sztukę kabaretową? i ?oryginalność formy scenicznej?. Na deskach scenicznych tym razem wystąpili (in alphabetical order): Izabela Adamiec, Arleta Blok, Izabela Bolanowska, Edyta Ciereszyńska, Patrycja Glazer, Konrad Leśniak, Joanna Menet, Aleksandra Mularczyk, Sabina Patla, Tomasz Pawłowski, Patrycja Pęcak, Arkadiusz Potoczny, Artur Szubra, Sławomir Twaróg, Grzegorz Worach, Katarzyna Ziemba. Scenografię spektaklu przygotowały: Sabina Pietrasz, Anna Prajsnar, Marcelina Słowik.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk