Nie zawsze czwarte miejsce jest miejscem najgorszym !!! W dniu 22 października 2010 roku w "Naftówce" odbył się powiatowy finał licealiady w szachach.

W zawodach wzięło udział 8 zespołów w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Nasza reprezentacja w składzie: Karolina Głowacka, Rafał Kasperowicz, Arkadiusz Jasiński, Przemysław Białogłowicz, ( Martyna Owoc i Damian Trybus ? rezerwa) spisała się bardzo dobrze. Uczniowie Szczepanika? wygrali pięć spotkań, dwa zremisowali i jedno przegrali. Dzięki takiej postawie nasza szkoła uplasowała się na bardzo dobrym trzecim miejscu. Zwyciężył Kopernk? przed Guzikówką?.
W bezpośredniej walce naszej szkoły z II LO padł remis. Po zsumowaniu wszystkich wyników, okazało się, że przegraliśmy z II LO zaledwie jednym punktem. Niestety w licealiadzie szachowej III miejsce jest tym najgorszym. Do zawodów rejonowych awansowały tylko dwa pierwsze zespoły. Z drugiej strony miejsce na przysłowiowym pudle? można uznać za duży sukces.

Trzeciej drużynie w Krośnie serdecznie gratulujmy, tak trzymać.

Najlepsi w drużynie: Karolin Głowacka i Rafał Kasperkowicz, którzy odnieśli 7 zwycięstw i tylko 1 porażkę.