Nie zawsze czwarte miejsce jest miejscem najgorszym !!! W dniu 22 października 2010 roku w "Naftówce" odbył się powiatowy finał licealiady w szachach.W zawodach wzięło udział 8 zespołów w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Nasza reprezentacja w składzie: Karolina Głowacka, Rafał Kasperowicz, Arkadiusz Jasiński, Przemysław Białogłowicz, ( Martyna Owoc i Damian Trybus ? rezerwa) spisała się bardzo dobrze. Uczniowie Szczepanika? wygrali pięć spotkań, dwa zremisowali i jedno przegrali. Dzięki takiej postawie nasza szkoła uplasowała się na bardzo dobrym trzecim miejscu. Zwyciężył Kopernk? przed Guzikówką?.
W bezpośredniej walce naszej szkoły z II LO padł remis. Po zsumowaniu wszystkich wyników, okazało się, że przegraliśmy z II LO zaledwie jednym punktem. Niestety w licealiadzie szachowej III miejsce jest tym najgorszym. Do zawodów rejonowych awansowały tylko dwa pierwsze zespoły. Z drugiej strony miejsce na przysłowiowym pudle? można uznać za duży sukces.

Trzeciej drużynie w Krośnie serdecznie gratulujmy, tak trzymać.

Najlepsi w drużynie: Karolin Głowacka i Rafał Kasperkowicz, którzy odnieśli 7 zwycięstw i tylko 1 porażkę.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk