Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

alt

 

W dniu 29 września odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. O godz. 10.25 na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, aby dopingować swoich przedstawicieli, zmagających się z zadaniami.


Zadania przygotowali uczniowie klasy III TEa wraz z przewodniczącym szkoły pod opieką p.A. Karaś.
W skład komisji, która miała obserwować i oceniać ?pierwszaków?, zostały powołane: p.A. Finfa, p. R. Szuba, p. K. Sterkowiec oraz uczennice z najstarszych klas. Wśród wyzwań, przed którymi stanęli przedstawiciele klas, znalazły się: prezentacja własnej klasy, pokaz oryginalnego stroju, narysowanie portrety wychowawcy, a także zareklamowanie losowo wybranego przedmiotu.
Starsi koledzy przygotowali także guiz sprawdzający znajomość szkoły. Zawodnicy byli gorąco wspierani przez publiczność, co szczególnie pomogło podczas wykonywania finałowego ?tańca z miotłą?. Po wszystkich konkurencjach wyłoniono zwycięzców: pierwsze miejsce wywalczyła klasa I T e/s, drugie miejsce przypadło klasie I TT , trzecie miejsce zajęła klasa I lob.
Wprowadzenie najmłodszych uczniów w życie ?Szczepanika? okazało się doskonałą zabawą, pozwoliło też odkryć niejeden talent.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk