W dniu 18 września 2007r. w sali narad Rady Miasta Krosna Prezydent Miasta po raz kolejny wręczył najlepszym uczniom gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych stypendia za wyniki w nauce. Wśród wyróżnionych były dwie nasze uczennice: Joanna Szafran z kl. IIIa TE oraz Miriam Zalisz z kl. IVb TE.Warunki otrzymania stypendium nie są łatwe do spełnienia. Oprócz wysokiej średniej ocen i wzorowego zachowania, kandydaci do stypendium muszą się wykazać sukcesami w olimpiadach, konkursach, zawodach lub turniejach. W tym roku stypendium Prezydenta Miasta Krosna zdobyło 17 uczniów gimnazjum oraz 11 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W tym elitarnym gronie znalazły się Joasia i Miriam. Odebrały one dyplom - decyzję o przyzanym stypendium - z rąk Pana Prezydenta Piotra Przytockiego. Gratulacje składał im także Pan Stanisław Słyś - Przewodniczący Rady Miasta Krosna, Pan Bronisław Baran - Zastępca Prezydenta Miasta Krosna oraz Andrzej Gregorczyk - Dyrektor Szkoły. Serdecznie gratulujemy im tego wyróżnienia! Smile
Artykuły na: oficjalnej stronie Urzędu Miasta Krosna oraz portalu krosno24.facebook_page_plugin