Wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyło się w dniu 18 grudnia 2009 roku w Regionalnym Centrum Szkolenia Administracji w Rzeszowie, al. Piłsudskiego 38. Wręczenia dokonał Wicekurator Podkarpacki -Antoni Wydro.

Osoby z naszej szkoły, które otrzymały i pobierają stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w roku szkolnym 2008/09 to:
1. Magdalena Śnieżek - uczennica klasy IV TH,
2. Patrycja Gierlasińska - uczennica klasy III LO d.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk