W dniu 25.11.2009 (środa) między godziną 11:00 a 13:00 będzie zorganizowana zbiórka pieniędzy na zakup pieluch dla 10?miesięcznego Dawida z Milczy, którego czeka operacja i leczenie.

Przeprowadzą ją członkowie Samorządu Szkolnego, którzy przejdą z puszką po klasach.

Zbiórka będzie prowadzona na prośbę Zarządu Rejonowego PCK w Krośnie:

Poniżej prezentujemy fragment listu skierowanego do naszej szkoły:

Prośba.

Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krośnie zwraca się z gorącą prośbą o przekazanie dowolnej kwoty pieniężnej lub zakup pieluch jednorazowych dla 10-miesięcznego Dawida z Milczy pow. Krośnieński, którego czeka operacja i leczenie. W dniu 12.09.2009r. Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krośnie wydzielił konto nr Pekao o/Krosno 46 1240 2311 1111 0000 3881 8255 uruchomione na hasło ?Pomoc dla Dawida?.

Mamy nadzieję, na pomoc i zrozumienie naszej prośby.

Marian Wszołek
Zarządu Rejonowego PCK