Stypendia Prezesa Rady Ministrów

 

W dniu 9 grudnia 2008 roku w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów uczniom, którzy otrzymali stypendium Prezesa rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2008.

Z naszej szkoły dyplomy otrzymali: Kamil Janowski z klasy II LO bMariola Knap z klasy IV TH

 

Autor tekstu: Elżbieta Marczuk

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk