"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Jana Szczepanika to jedna ze szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.

Szkołę wyróżnia niezwykle korzystny dla uczniów, dwustopniowy system profilowania. Kandydatom proponujemy wybór jednego z pięciu profili:

  • humanistyczno-prawniczy,
  • humanistyczno-artystyczny,
  • językowo-medialny
  • medyczno-przyrodniczy,
  • pożarniczy.

Niezależnie od wybranego profilu, każdy uczeń, zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami, wybiera dwa lub trzy przedmioty do nauki w zakresie rozszerzonym w formie fakultetów realizowanych w drugiej i trzeciej klasie.
Zdawalność egzaminu maturalnego jest w naszej Szkole wyższa niż średnia w województwie i średnia OKE. W naszej Szkole możesz zdobywać wiedzę w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Wykształcony przez nas młody człowiek zna obce języki i biegle posługuje się komputerem. Proponujemy więc bogatą ofertę języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski. Część zajęć z języka obcego odbywa się w pracowniach komputerowych.
------------------------------------------------------------
W każdy wtorek w godzinach 14.00 - 15.00 czynny jest PUNKT DORADCZO ? KONSULTACYJNY, w którym od wykwalifikowanego doradcy zawodowego każdy uczeń i rodzic może uzyskać fachową poradę w zakresie kreowania dalszej kariery szkolnej i zawodowej.
Szczegóły na szkolnej stronie internetowej.

V Liceum Ogólnokształcące - przekierowanie do informatora elektonicznego miasta Krosna

V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Szczepanika w Krośnie - oddziały

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk