Wyniki IX edycji konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych „Filmowe inspiracje”.

Mamy przyjemność poinformować, że na konkurs wpłynęło wiele ciekawych i świetnie wykonanych prac z kilkunastu szkół. Komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

1 miejsce:

• Sara Wróblewska ze Szkoły Podstawowej w Jasionowie,

2 miejsce ex aequo:

• Aleksandra Uliasz ze Szkoły Podstawowej w Rogach,
  • Aniela Jamroga ze Szkoły Podstawowej w Iwoniczu,

3 miejsce ex aequo:

• Zuzanna Poręba ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Krośnie,
  • Bartłomiej Fijałkowski ze Szkoły Podstawowej w Iwoniczu,

Wyróżnienia:

• Amelia Janas ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu,
  • Maja Żygłowicz ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Krośnie,
  • Katarzyna Drzał ze Szkoły Podstawowej we Frysztaku,
  • Nikola Olszewska ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Krośnie.

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Uroczyste rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się w kwietniu w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie, ul. Podkarpacka 16.

O dokładnym terminie poinformujemy wszystkich uczestników drogą mailową.