W piątek, 17 lutego w naszej szkole odbył się konkurs leksykalno-gramatyczny pt. Junior Master of English. Impreza została objęta patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Krosna. Gościliśmy w Szczepaniku aż 38 uczniów klas 7 i 8 z 19 szkół podstawowych wraz z opiekunami.
Oto laureaci konkursu, czyli THE WINNERS ARE:
I MIEJSCE ex aequo:

• Julia Chudzik (SP nr 15 w Krośnie, opieka: p. Beata Łopatkiewicz)
  • Franciszek Gradus (SP nr 8 w Krośnie, opieka: p. Iwona Foremny)
  • Emilia Szpyrka (SP nr 4 w Krośnie, opieka: p. Małgorzata Półtorak)

II MIEJSCE ex aequo:

• Klaudia Janas (MZS nr 1 w Krośnie, opieka: p. Justyna Zubel)
  • Kacper Kaczor (SP Trześniów, opieka: p. Beata Rymarowicz)

III MIEJSCE ex aequo:

• Michał Omachel (SP w Krościenku Wyżnem, opieka: p. Beata Delimat)
  • Maciej Wiśniowski (SP w Długiem, opieka: p. Gabriela Strzelczyk-Domin)

Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć uczestnikom oraz ich opiekunkom. THE POWER IS YOURS! Zapraszamy na kolejną edycję za rok! Dziękujemy naszej szczepanikowej drużynie za nieocenioną pomoc w organizacji tej imprezy. Szczególne podziękowania dla Emi, Emilki, Kacpra i Kuby z klasy 3 b LO oraz dla profesjonalistek z klasy 3 Technikum Hotelarskiego. Zawsze można na Was liczyć!

Organizatorki: Irena Jakubowicz i Ewelina Tokarz