W listopadzie  został ogłoszony konkurs plastyczno-językowy z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji pt ."Toleranz"! W konkursie brali uczniowie klas I-IV Liceum Ogólnokształcącego i Technikum. Celem konkurs było  kształtowanie u młodzieży postawy tolerancji i upowszechnienie wiedzy na jej temat, odwoływanie się do takich wartości jak miłość, przyjaźń i szacunek do drugiego człowieka przyjaźń oraz kształtowanie wyobraźni poprzez tworzenie rożnych plac plastycznych. Wszystkie prace zostały wykonane z dużą starannością i pomysłowością. Wyróżnieni  uczniowie  otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Wyniki konkursu wg miejsc:

1. Kamil Mrozek(kl .IVT Eg)
  2. Julia Gromek(kl. I L Ob)
  3. Wiktoria Dubiel(kl. II LO b)

* Wyróżnienia:

•  Magdalena Tabak (kl. III T t Tm )
  • Amelia Janik (II LO a)
  • Kornelia Winiarska(IV g TE)

Zwycięzcom konkursu gratuluję i życzę  dalszych sukcesów

Monika Szczurek