Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w eliminacjach szkolnych ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” :)

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej.

Minister Edukacji i Nauki objął honorowym patronatem X edycję konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego w roku szkolnym 2022/2023 przez Państwową Inspekcję Pracy.

Uczniowie zainteresowani uczestnictwem w konkursie proszeni są zgłoszenia do dnia 30 listopada 2022 r. u organizatorów: p. A. Majkut., p. A. Karaś i p. Z. Romańskiej.

Baza pytań do etapu szkolnego dostępna jest na stronie internetowej Państwowej Inspekcji Pracy

Eliminacje szkolne odbędą się 14.12.2022 r. (środa) w sali A 13 o godz. 12.20