Od 26 czerwca 2008 roku można nabyć w sekretariacie okolicznościowe wydawnictwo towarzyszące obchodom 120- lecia szkoły pt. "Poetyckie i prozatorskie wprawki uczniów Szczepanika".
Znalazły się w nim wiersze, opowiadania i rysunki również wielu tegorocznych absolwentów, dlatego umożliwiliśmy wcześniejszą sprzedaż. Cena antologii to 5 zł.

Autorzy tekstów to: I. Barankiewicz, A. Barut, M. Budyń, M. Dominik, M. Frydrych, A. Gonet, P. Jurczak, E. Kamińska, A. Kaszczyszyn, P. Kochan, A. Kwaśnicka, M. Olejarski, P. Wajda, A. Sacha, J. Szałankiewicz, J. Szmyd.

Twórcy grafiki to: M. Biłozor, A. Cyrulik, P. Dróbek, J. Jasińska, W. Mocnar, J. Szczechowicz, M. Szteliga, E. Wojczekowska.

Każdy z twórców w/w otrzyma 1 egzemplarz gratis.