"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Od 26 czerwca 2008 roku można nabyć w sekretariacie okolicznościowe wydawnictwo towarzyszące obchodom 120- lecia szkoły pt. "Poetyckie i prozatorskie wprawki uczniów Szczepanika".
Znalazły się w nim wiersze, opowiadania i rysunki również wielu tegorocznych absolwentów, dlatego umożliwiliśmy wcześniejszą sprzedaż. Cena antologii to 5 zł.Autorzy tekstów to: I. Barankiewicz, A. Barut, M. Budyń, M. Dominik, M. Frydrych, A. Gonet, P. Jurczak, E. Kamińska, A. Kaszczyszyn, P. Kochan, A. Kwaśnicka, M. Olejarski, P. Wajda, A. Sacha, J. Szałankiewicz, J. Szmyd.

Twórcy grafiki to: M. Biłozor, A. Cyrulik, P. Dróbek, J. Jasińska, W. Mocnar, J. Szczechowicz, M. Szteliga, E. Wojczekowska.

Każdy z twórców w/w otrzyma 1 egzemplarz gratis.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk