camera slider joomla

Jan Szczepanik

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

10 czerwca o godz. 12.00 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczniów szkół podstawowych z naszego powiatu, którzy zdobyli miejsca oraz wyróżnienia w Konkursie Wiedzy o Kulturze i Zwyczajach Krajów Anglojęzycznych zorganizowanego w ZSP nr 1. Komisja konkursowa był pod wrażeniem wiedzy młodych uczestników.

 
 
 
 
Nagrody otrzymali:
1 miejsce
Julia Pietruś ze Szkoły Podstawowej w Głojscach
2 miejsce
Jakub Gac ze Szkoły Podstawowej w Głojscach
3 miejsce
Szymon Fornal ze Szkoły Podstawowej w Iwli
Wyróżnienia:
Adrian Fornal ze Szkoły Podstawowej w Iwli
Nikola Półchłopek ze Szkoły Podstawowej w Bóbrce
Karolina Kozielec ze Szkoły Podstawowej w Kobylanach.
 
  
Gratulujemy zwycięzcom oraz mamy szczerą nadzieję, że zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy (59 uczniów szkół podstawowych) będą mieli ochotę kontynuować zdobywanie swojej wiedzy anglojęzycznej i kulturowej w murach naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy!!!
Bardzo dziękujemy wydawnictwom edukacyjnym oraz Radzie Rodziców za ufundowanie wielu atrakcyjnych nagród, które podniosły rangę naszego konkursu i wynagrodziły uczniom ich trud w zdobywaniu wiedzy. Dziękujemy również nauczycielom, którzy tak świetnie przygotowali uczestników do konkursu.
 
Organizatorzy:
Marzena Pelczar
Agnieszka Karwacz
facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk