10 czerwca o godz. 12.00 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczniów szkół podstawowych z naszego powiatu, którzy zdobyli miejsca oraz wyróżnienia w Konkursie Wiedzy o Kulturze i Zwyczajach Krajów Anglojęzycznych zorganizowanego w ZSP nr 1. Komisja konkursowa był pod wrażeniem wiedzy młodych uczestników.

Nagrody otrzymali:
1 miejsce
Julia Pietruś ze Szkoły Podstawowej w Głojscach
2 miejsce
Jakub Gac ze Szkoły Podstawowej w Głojscach
3 miejsce
Szymon Fornal ze Szkoły Podstawowej w Iwli
Wyróżnienia:
Adrian Fornal ze Szkoły Podstawowej w Iwli
Nikola Półchłopek ze Szkoły Podstawowej w Bóbrce
Karolina Kozielec ze Szkoły Podstawowej w Kobylanach.

Gratulujemy zwycięzcom oraz mamy szczerą nadzieję, że zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy (59 uczniów szkół podstawowych) będą mieli ochotę kontynuować zdobywanie swojej wiedzy anglojęzycznej i kulturowej w murach naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy!!!
Bardzo dziękujemy wydawnictwom edukacyjnym oraz Radzie Rodziców za ufundowanie wielu atrakcyjnych nagród, które podniosły rangę naszego konkursu i wynagrodziły uczniom ich trud w zdobywaniu wiedzy. Dziękujemy również nauczycielom, którzy tak świetnie przygotowali uczestników do konkursu.

Organizatorzy:
Marzena Pelczar