camera slider joomla

Jan Szczepanik

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Dołączcie do Społeczności Szczepanika i 17 czerwca w piątek zjedzmy wspólne śniadanie na trawie!

Chcemy aby inicjatywa ta stała się naszą Szczepanikową tradycją, zapraszamy do integracji i promocji wspólnie spędzanego czasu!

Plan jest taki:

Uczniowie wszystkich klas  spotykają się  z wychowawcami i nauczycielami uczącymi na lekcji 1. w przydzielonych im salach. Po sprawdzeniu obecności i przygotowaniu śniadania wychodzą na teren zielony wokół szkoły, rozkładając koce oraz przygotowany posiłek.  W razie niepogody, pozostają na śniadaniu w salach.

Smacznego!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk