camera slider joomla

Jan Szczepanik

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W II edycji powiatowego konkursu „Wiedzy o Kulturze i Zwyczajach Krajów Anglojęzycznych” wzięło udział 14 szkół podstawowych, w tym 59 uczniów. Po zaciętej rywalizacji komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.
Nagrody otrzymują:
1 miejsce
Julia Pietruś ze Szkoły Podstawowej w Głojscach
2 miejsce
Jakub Gac ze Szkoły Podstawowej w Głojscach
3 miejsce
Szymon Fornal ze Szkoły Podstawowej w Iwli
Wyróżnienia:
Adrian Fornal ze Szkoły Podstawowej w Iwli
Nikola Półchłopek ze Szkoły Podstawowej w Bóbrce
Karolina Kozielec ze Szkoły Podstawowej w Kobylanach

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy oraz serdecznie zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród i dyplomów w dniu 10 czerwca o godzinie 12:00 w sali A 20 - parter budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika ul. Podkarpacka 16.

Jako organizatorzy bardzo się cieszymy, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem Smile
Zapraszamy do udziału w III edycji konkursu!!!!
Organizatorzy:
Marzena Pelczar
Agnieszka Karwacz

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk