camera slider joomla

Jan Szczepanik

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W dniach 23 – 27 maja 022 r. młodzież z 4. klas (IaLO, IIaLO, IIbLO, IIIaLO) uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Gdańska, Gdyni, Sopotu, Malborka, Kwidzyna i Torunia. W Gdańsku zwiedzając Stare Miasto m.in. podziwialiśmy Bazylikę Mariacką, Bursztynowy Ołtarz w Bazylice św. Brygidy, wysłuchaliśmy koncert organowy w Oliwie oraz zwiedziliśmy Muzeum II Wojny Światowej. W Gdyni zwiedziliśmy Muzeum Emigracji Polskiej, Akwarium Gdyńskie, ORP „Błyskawica”.  Będąc nad morzem można było znaleźć bursztyn, podziwiać wschód i zachód słońca nad Bałtykiem. W czwartek zwiedziliśmy zamek Krzyżacki w Malborku oraz zamek kapituły pomezańskiej w Kwidzynie. Na koniec zwiedziliśmy Toruń – miasto Kopernika.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk