camera slider joomla

Jan Szczepanik

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

27 maja odbył się w naszej szkole III Turniej Pożarniczo - Ratowniczy o Puchar Dyrektora oraz Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie. Celem Turnieju Pożarniczo - Ratowniczego było popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa, w szczególności zapoznanie młodzieży z zasadami postępowania w czasie pożaru, z podstawowym sprzętem strażackim i zasadami jego obsługi oraz nabycie umiejętności pokonywania toru przeszkód i zasad udzielania pierwszej pomocy.
 
W turnieju wzięło udział 14 drużyn ze szkół podstawowych
  • I miejsce - Szkoła Podstawowa w Bukowsku
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa we Frysztaku
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 12 w Krośnie
  • IV miejsce - Szkoła Podstawowa we Wróbliku Szlacheckim
  • V miejsce - Szkoła Podstawowa w Jaśliskach
Serdecznie gratulujemy
 
facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk