W dniach 7 i 8 kwietnia 2022 r. Ekonomiści i Handlowcy z klasy 1 TE/TH uczestniczyli w warsztatach w ramach projektu "Uczelnie Szkołom - o finansach z NBP"

7 kwietnia, od godzin porannych, zgłębiali wiedzę na temat finansów, poszerzając swoje kompetencje zawodowe, tak ważne w kreowaniu ścieżki zawodowej przyszłych ekonomistów oraz  handlowców, pod okiem wykładowców Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uczestniczyli w wykładach i warsztatach z zakresu inwestowania, podatków i codziennych decyzji finansowych.

Po południu zwiedzali Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie i brali udział w warsztatach „Przedsiębiorczy kreator”.

Wieczorem, po intensywnym dniu,  relaksowali się w kręgielni.

Drugi dzień wyjazdu był również pełen wrażeń. Organizatorzy przygotowali grę terenową i gry planszowe na terenie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa w Bóbrce połączone ze zwiedzaniem tego wspaniałego obiektu.

Opiekunowie: Anna Karaś i Marzena Pelczar