Z prawdziwą przyjemnością pragnę zaprosić Uczniów klas 8 szkół podstawowych wraz z Opiekunami na „Dni Otwarte” naszej szkoły, które odbędą się w dniach 5 i 6 kwietnia 2022 roku w godzinach 800 – 1500. Jesteśmy gotowi spotkać się także w innym terminie po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu (13 43 216 81). Chętnie też możemy spotkać się z Ósmoklasistami w ich szkołach.

W programie Dni Otwartych planujemy:

• spotkanie z dyrekcją szkoły,
  • zwiedzanie szkoły: nowoczesnych obiektów sportowych, czytelni multimedialnej, pracowni komputerowych, zawodowych i przedmiotowych,
  • lekcje otwarte, m.in. z biologii, chemii, fizyki i wychowania fizycznego,
  • pokaz grupy rekonstrukcyjnej „SZCZEPANIK”,
  • quiz  „Szczepanik w pytaniach i odpowiedziach”
  • warsztaty zawodowe, quiz turystyczny i ekonomiczny, koło fortuny,
  • lekcja kulturowa w języku angielskim „ Let’s visit Scotland!”,
  • inne atrakcje i konkursy z nagrodami.

Wiemy jak ważne jest, aby Uczniowie klas kończących szkołę dokonali dobrego wyboru dalszego kierunku kształcenia. „Dni Otwarte” będą znakomitą okazją, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną wszystkich kierunków kształcenia w naszych szkołach.

Ze szczegółami rekrutacji można również zapoznać się na stronach internetowych: www.zsp1.fc.pl oraz https://nabor.pcss.pl/krosno. Bardzo zachęcam do skorzystania z naszego zaproszenia, gdyż bezpośredniego żywego kontaktu ze swoją przyszłą szkołą nie zastąpią informacje w najciekawszych nawet materiałach promocyjnych.