Zapraszamy uczniów klas VI - VIII szkół podstawowych do udziału w konkursie, którego celem jest rozwijanie twórczej i aktywnej postawy uczniów oraz pozyskiwanie młodych talentów wśród wychowanków szkół podstawowych zainteresowanych kreowaniem mody i stylizacją ubioru, w tym chętnych do kształcenia i rozwoju swoich predyspozycji w zakresie projektowania, stylizacji i kreowania ubioru.

Prace konkursowe należy złożyć w sekretariacie szkoły lub przesłać na adres:

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie,
ul. Podkarpacka 16, 38-400 Krosno,

wraz z dokładnie wypełnioną kartą zgłoszenia (dołączoną do regulaminu konkursu) do dnia 31 marca 2022 roku.
.