"Szkolne Biuro Turystyczne Czarna Stopa otrzymało zamówienie na organizację imprezy andrzejkowej".

To wstęp do zadania projektowego , które w ramach innowacji  na zajęciach z Pracowni turystyki oraz Pracowni obsługi informatycznej w turystyce realizowała klasa III TT.

Zadanie polegało na zaplanowaniu, przygotowaniu  i zrealizowaniu imprezy turystycznej zgodnie z zamówieniem otrzymanym od klienta.

Na pierwszym etapie prac uczniowie musieli wcielić się w role pracowników Biura Turystycznego i opracować: program imprezy wraz z kalkulacją kosztów, zestaw wróżb i zabaw andrzejkowych,  menu, ulotkę promującą wydarzenie oraz zaproszenie na Andrzejki.

W drugim etapie przygotowano potrawy zgodnie z zaplanowanym menu, wykorzystano oprogramowanie komputerowe Canva i Publisher do opracowania zaproszenia i ulotki reklamowej.

Ostatni etap - realizacja imprezy - polegał na świetnej zabawie przy dźwiękach DJ-youtube, były też wróżby i zabawy andrzejkowe, które prowadzili świetni animatorzy: Damian i Kornelia, wyśmienite przekąski serwowane w formie bufetu rozbudziły apetyt uczniów na nowe wyzwania projektowe.

Zapraszamy do naszego Biura Turystycznego "Czarna Stopa", zaplanujemy i zrealizujemy dla Was każdą imprezę :-)

W Galerii znajdziecie fotki z naszych poczynań.

Opiekun: B. Madejska