Szkolny konkurs na mem o Janie Szczepaniku

1. W konkursie mogą brać udział uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.
  2. Zadaniem uczestnika jest stworzenie mema dotyczącego patrona szkoły Jana Szczepanika w dowolnej technice plastycznej ( rysunek, malarstwo, kolaż, grafika komputerowa).
  3. Mem nie może być plagiatem. Nie może zawierać obraźliwych i niestosownych treści.
  4. Praca powinna być opatrzona danymi dotyczącymi jej autora (imię, nazwisko, klasa).
  5. Prace należy dostarczyć do sekretariatu lub Pani Elżbiety Bryneckiej w terminie: do 17.12.2021r.
  6. Prace będą oceniane pod względem; zgodności z tematem konkursu, kompozycji, kreatywności i oryginalności oraz szczególnych walorów pracy, w tym estetycznych.
  7. Przewidziane nagrody.
  8. Przystępując do konkursu, uczestnicy wyrażają zgodę na publikację ich danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz nadesłanych prac na stronie internetowej szkoły oraz facebooku, a także na wykorzystywanie tych prac do promocji szkoły.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu przez uczestnika.