camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

 

Drodzy Kandydaci!!
Dzisiaj nastąpiło oficjalne ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do V Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie oraz przesuniętych do innych szkół.
Listy są wywieszone w budynku A na holu głównym.

 

W terminie od 23 lipca do 30 lipca 2021 w godz. 8.00 – 15.00 Kandydat zakwalifikowany do szkoły musi dostarczyć oryginały świadectwa ukończenia szkoły, zaświadczenia OKE z egzaminu ósmoklasisty (o ile wcześniej ich nie złożył) oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu (dla Kandydatów Technikum Nr 1). Dodatkowo powinien (wraz z rodzicem) potwierdzić wolę uczęszczania do szkoły oraz zadeklarować wybór II języka obcego.

 

Kandydaci niezakwalifikowani/przesunięci do innych szkół mogą wybrać dokumenty w sekretariacie.

Zapraszamy
Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

 

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk