camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Uczennice Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. J.Szczepanika w Krośnie wzięły udział w konkursie „Łap marzenia – kierunek wschód”. Konkurs ten został zorganizowany przez Radę Samorządu Studenckiego Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie wraz z Uczelnianą Radą Samorządu Studenckiego Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. W konkursie geograficzno-historycznym o województwach „ściany wschodniej” wzięły udział następujące uczennice klasy 2 TsTt - Julia Nycz, Emilia Urban, Gabriela Kowalewska, Weronika Milewska. Reprezentowały naszą szkołę jako czteroosobowa grupa pod nazwą „Podróżniczki”.

Opieka: Monika Lasek -Oględzińska

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk