camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Uczniowie ZSP Nr 1 im. J. Szczepanika w Krośnie biorą udział w projekcie Bardzo Młodzi Kuratorzy Wystaw realizowanym w ramach Bardzo Młodej Kultury Podkarpacie 2019-2021. Do konkursu przystąpiło 68 projektów z czego 11 zdobyło dotację na ich realizację. Bardzo Młoda Kultura to program dotacyjny Narodowego Centrum Kultury.
 
 
Projekt realizowany jest we współpracy z Biurem Wystaw Artystycznych. Rozpoczął się 10 czerwca, a zakończy we wrześniu 2021 organizacją wernisażu wystawy wymyślonej, opracowanej i zorganizowanej przez naszych uczniów, którzy wcielą się w rolę kuratora sztuki. Podczas pierwszego dnia warsztatów młodzież zapoznała się z pracą kuratora, zostali oprowadzeni po czasowych wystawach w BWA w Krośnie oraz wzięli udział w wykładzie "Od abstrakcji do abstrakcjonizmu" prowadzonym przez historyka sztuki Grzegorza Stefańskiego.

Autorką i koordynatorką projektu jest pani Elżbieta Brynecka

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk