camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W dniu 16 czerwca obchodziliśmy Dzień Patrona. Tegoroczna uroczystość odbyła się online. Program artystyczny został zaprezentowany przez uczniów klasy 2 LO ag: Natalię Rajchel, Jakuba Wajdę, Dagmarę Wiśniewską, Maję Puchalik i Natalię Gazdę.  Uczniowie przedstawili sylwetkę Jana Szczepanika, wiersze oraz piosenkę o życiu i pracy Patrona, a także reportaże ilustrujące tę postać. Bardzo cieszy nas fakt, że właśnie o tym wszechstronnym wynalazcy, genialnym samouku oraz konstruktorze, który przyczynił się do rozwoju fotografii oraz telewizji, mogliśmy opowiedzieć właśnie za pośrednictwem kamery, aparatu oraz internetu. 

Opieka: p. Bogusława Kopczyk, p. Katarzyna Ukleja

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk