W piątek, 11 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „MASTER OF ENGLISH”. Była to już 11 edycja! W tym roku z zadaniami gramatycznymi i słowotwórstwem w języku angielskim zmierzyło się 37 osób.

Przyznano TYLKO PIERWSZE MIEJSCE, ale za to ex aequo. Rok jest nietypowy, więc niech wynik również pozostanie szczególny. Aż cztery osoby uzyskały te samą liczbę punktów.

Zatem pierwsze miejsce zajmują, czyli the winners are:

• Dawid Gonet (kl. 2 TEa)
  • Alicja Pastuszak (kl. 2 THot g)
  • Natalia Stanisławczyk (kl. 2 LO c)
  • Andrzej Winarski (kl. 2 LO a)

CONGRATULATIONS!!!

Dziękujemy wszystkim za tak liczne uczestnictwo i zapraszamy na kolejną edycję w jesieni.

KEEP CALM and CARRY ON!

Organizatorki: Joanna Bober i Irena Jakubowicz