Współpraca:Szukaj

W piątek, 11 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „MASTER OF ENGLISH”. Była to już 11 edycja! W tym roku z zadaniami gramatycznymi i słowotwórstwem w języku angielskim zmierzyło się 37 osób.

Przyznano TYLKO PIERWSZE MIEJSCE, ale za to ex aequo. Rok jest nietypowy, więc niech wynik również pozostanie szczególny. Aż cztery osoby uzyskały te samą liczbę punktów.

Zatem pierwsze miejsce zajmują, czyli the winners are:

  • Dawid Gonet (kl. 2 TEa)
  • Alicja Pastuszak (kl. 2 THot g)
  • Natalia Stanisławczyk (kl. 2 LO c)
  • Andrzej Winarski (kl. 2 LO a)

CONGRATULATIONS!!!

Dziękujemy wszystkim za tak liczne uczestnictwo i zapraszamy na kolejną edycję w jesieni.

KEEP CALM and CARRY ON!

Organizatorki: Joanna Bober i Irena Jakubowicz

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk