Współpraca:Szukaj

Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza uczniów do udziału w konkursie na plakat promujący Mediację – jedną z metod polubownego rozwiązywania sporu.

NAGRODY:  tablet, aparaty instax oraz słuchawki bezprzewodowe.

Pracę konkursową wraz z załącznikami należy przesłać drogą elektroniczną do dn. 18 czerwca 2021 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., w temacie wiadomości wpisując: KONKURS [nazwisko uczestnika].

Zastanawiasz się jak ma wyglądać plakat?

Możesz namalować/narysować na papierze lub wykonać go w programie graficznym.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Szczegóły konkursu dostępne na stronie:

https://www.gov.pl/attachment/bd171ef8-e03b-4288-9652-d2ea7de01e61

Kontakt w sprawie konkursu z  p. Martą Bobusia

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk