Dear Students!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego MASTER OF ENGLISH, która odbędzie się w piątek, 11 czerwca 2021 r. o godz. 10.40. Konkurs zostanie przeprowadzony w budynku naszej szkoły w formie testu komputerowego.
W konkursie może wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły.
Zgłoszenia u nauczycieli języka angielskiego (do środy 9.06.2021).
Zakres materiału:
- słowotwórstwo;
- czasy present (simple, continuous, perfect);
- czasy past (simple, continuous);
- future simple;
- okresy warunkowe 1, 2 i 3;
- strona bierna dla czasów present simple, past simple, present perfect i future simple.
Keep calm and take part!!!
Organizatorki konkursu: p. Joanna Bober i p. Irena Jakubowicz