camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:



Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Dear Students!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego MASTER OF ENGLISH, która odbędzie się w piątek, 11 czerwca 2021 r. o godz. 10.40. Konkurs zostanie przeprowadzony w budynku naszej szkoły w formie testu komputerowego.
W konkursie może wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły.
Zgłoszenia u nauczycieli języka angielskiego (do środy 9.06.2021).
Zakres materiału:
- słowotwórstwo;
- czasy present (simple, continuous, perfect);
- czasy past (simple, continuous);
- future simple;
- okresy warunkowe 1, 2 i 3;
- strona bierna dla czasów present simple, past simple, present perfect i future simple.
Keep calm and take part!!!
Organizatorki konkursu: p. Joanna Bober i p. Irena Jakubowicz

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk