camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W konkursie wzięło udział 16 szkół podstawowych. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, a są nimi:

1 miejsce:

  • Anna Bodaszewska ze Szkoły Podstawowej w Zręcinie
  • Weronika Tomoń ze Szkoły Podstawowej w Zręcinie

2 miejsce

  • Maria Filar ze Szkoły Podstawowej w Ustrobnej
  • Suzana Dajakaj ze Szkoły Podstawowej w Odrzykoniu
  • Oliwia Solińska ze Szkoły Podstawowej w Łękach Dukielskich

3 miejsce

  • Magdalena Drozd ze Szkoły Podstawowej w Miejscu Piastowym
  • Amelia Bocianowska ze Szkoły Podstawowej w Miejscu Piastowym

Wyróżnienia:

  • Natalia Fortuna ze Szkoły Podstawowej w Miejscu Piastowym
  • Wiktoria Danek ze Szkoły Podstawowej w Stępinie


Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy
Jako organizatorzy bardzo się cieszymy, że konkurs cieszył się takim zainteresowaniem. Ze względu na sytuację epidemiczną nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych oraz dyplomy uczestnictwa dla pozostałych uczestników konkursu będą do odebrania w sekretariacie organizatora od dnia 14 czerwca.
Już dziś zapraszamy do udziału w następnych edycjach konkursu.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk