W imieniu społeczności Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie zapraszamy do wzięcia udziału w Wirtualnych Targach Pracy, które odbędą się w dniach 31 maja — 1 czerwca 2021 roku w godz. 9:00—14:00.

Zaplanowanym wydarzeniom patronuje Rektor KPIJ w Krośnie dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. KPU oraz Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki.

W ramach Targów w przestrzeni wirtualnej, przewidziano prezentację ponad 30 wystawców, w tym największych firm z naszego regionu.

Zapraszamy na spotkania, warsztaty i szkolenia, które przeprowadzą specjaliści różnych branż, będzie również możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami za pośrednictwem platformy zoom.
Targi umożliwiają odwiedzającym uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmach, ich planach związanych z zatrudnieniem oraz dostępnych na rynku ofertach pracy, praktyk czy staży.

Szczegóły na stronie: https://kpu.krosno.pl/bk/targi-pracy-2021/

Program imprezy: TUTAJ