camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Szkolne koło turystyczne wznawia działalność po przerwie.

Razem z krośnieńskim PTTK zorganizujemy rajd pieszy po terenie Beskidu Niskiego lub Bieszczadów. Trasa pozostaje do uzgodnienia.

                Osoby/grupy chętne do udziału w rajdzie proszone są o kontakt przez e-dziennik z p. Krystyną Kenar. Termin pozostaje do uzgodnienia – może to być 2 lub 3 tydzień czerwca. Proszę o wstępne informacje do piątku 28 czerwca, na początku przyszłego tygodnia ustalimy trasę i termin.

Zapraszamy!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk