MOCne kierunki i profile w SZCZEPANIKU czekają na WAS‼️

Dołączcie do Nas!!

Chcesz być prawnikiem, mediatorem sądowym, politykiem, urzędnikiem, historykiem, socjologiem, czy może psychologiem albo coachem? Interesujesz się życiem publicznym i pragniesz rozwijać swą kulturę prawną?
Jeśli interesuje Cię rozwój Twoich talentów artystycznych (literackiego, muzycznego, plastycznego, teatralnego, filmowego...)? Wybierz profil HUMANISTYCZNO-JĘZYKOWY

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z kierunkami przyrodniczymi, dołącz do grona uczniów klasy o profilu PROMEDYCZNYM!

Jeśli jesteś zainteresowany(a) problematyką pożarniczą, wiążesz swoją przyszłą karierę z pracą w służbach mundurowych, w dziedzinie bezpieczeństwa wewnętrznego, ochronie osób i mienia - proponujemy Ci atrakcyjny profil POŻARNICZY!

MOCny EKONOMISTA to rozchwytywany kadrowiec, bankowiec, doradca ubezpieczeniowy, makler giełdowy, menadżer.

MOCny HANDLOWIEC to wzięty sales menager, przedstawiciel handlowy, merchandiser.

MOCny HOTELARZ to wzięty menager hotelu, uzdrowiska, pensjonatu, ośrodka SPA, barista, barman, przedsiębiorca branży hotelarsko-turystycznej.

MOCny TURYSTA to wzięty tester destynacji, rezydent biura, organizator kongresów, pracownik centrów sportowych i rekreacyjnych, zarządzający gospodarstwami agroturystycznymi.

MOCny SPEDYTOR jest wziętym pracownikiem firm spedycyjnych, logistycznych, transportowych, agencji obsługi portów morskich i lotniczych.

MOCny KREATOR MODY to osoba kształtująca wizerunek innych - stylista, projektant mody, dekorator wnętrz, technolog w przemyśle mody oraz menager branży mody.

Masz kwalifikacje do wykonywaniu zawodu oraz możliwość studiowania tam gdzie chcesz!

Tytuł technika respektowany jest na terenie całej Unii Europejskiej!

Zapraszamy !