camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Drodzy Uczniowie i Rodzice. Cieszymy się z powrotu do szkoły. Wiemy jednak, że powroty nie zawsze są łatwe. Będziemy Was wspierać. Szczepanik to nasze wspólne miejsce. Nie jesteście sami, wspólnie stawimy czoło wszystkim sytuacjom.

 Panie pedagog i psycholog są do Waszej dyspozycji.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk