camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie szczepanikowej społeczności szkolnej, nasza szkoła postanowiła przyłączyć się do kampanii Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego pod nazwą Tydzień Ulgi.

Mamy nadzieję, że będzie to tydzień bez stresu, napięcia i konfliktów. To odrobinę więcej czasu  na zadbanie o siebie i najbliższych, chwila oddechu od wymagań i presji. Będzie to tydzień na odbudowę relacji, tydzień bez sprawdzianów, odpytywania, kartkówek i zadań domowych.

A zatem, bez obaw!  Wracajcie do szkoły!

Czekamy!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk